O FIRMIE


Firma „NOWA” S.C. jest uznanym w Polsce i za granicą producentem akcesoriów meblowych. Łącząc różnorodne wzornictwo, od tradycyjnego po nowoczesne, produkujemy najlepszej jakości wyroby w możliwie najatrakcyjniejszej cenie, takie jak:


> uchwyty meblowe

> nogi i stopy meblowe

> gałki meblowe

> tralki ozdobne

> listwy meblowe

> kołki wieszakowe


Firma „NOWA” S.C. istnieje od 1985 roku, specjalizuje się w produkcji akcesoriów meblowych wykonanych z drewna. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć nam uznanie wśród wiodących fabryk meblowych w Polsce jak i za granicą.


Zakład posiada własne suszarnie tarcicy, nowoczesny park maszynowy, w tym przede wszystkim wysokowydajne automaty tokarskie, lakiernię, która umożliwia lakierowanie akcesoriów na dowolny zamówiony kolor oraz dobrze wyszkoloną załogę. W procesie lakierowania używane są bejce i lakiery wodorozcieńczalne akrylowe.


Na naszej stronie internetowej przedstawiamy tylko część wyrobów będących w ofercie naszej firmy, są one jedynie przykładem naszych możliwości produkcyjnych. W głównej mierze opieramy się na wzornictwie i wybarwieniu zleconym przez naszych klientów.